BluTv

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma BluTV
BluTv, Android işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen video oynatıcı bir uygulama olarak geliştirildi. Uygulama sayesinde kullanıcılar istedikler zaman istedikleri yerden istedikleri dizi ve filmleri ücretsiz olarak i

BluTv uygulaması, Android cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen video oynatıcı olarak geliştirildi. Uygulama ile kullanıcılar istedikleri dizi ve filmleri, istedikleri yerden istedikleri zamanda izleyebiliyor. Uygulama Android telefon ve tabletlerden televizyona bağımlı kalmadan istenen yayının izlenmesini sağlıyor. BluTv ile dizi ve film izlemenin yanı sıra televizyon kanallarının canlı yayınları da izlenebiliyor. Uygulama ilk bir ay ücretsiz olarak kullanılıyor sonrasında da aylık ücretlendirme yapılıyor. Deneme süresi boyunca uygulamada izlenecek dizi, film ve canlı yayınlarda hiçbir kısıtlama yapılmıyor.

BluTv, kullanıcılarına belgesel, ulusal ve spor kanalları olarak 30?a yakın kanal izleme imkanı sunuyor. Bunun yanında film, dizi, çocuk, spor, yetişkin kategorilerindeki yayınlarda izlenebiliyor. BluTv?nin görüntüsü kalitesi ise bağlanılan internetin hızına göre değişiklik gösteriyor ve internet hızına göre otomatik olarak ayarlanıyor. Ayrıca uygulama tamamen reklamsız izleme özelliği de sunuyor. Böylece yayınlar bölünmeden tek parça şeklinde izlenmiş oluyor.

Uygulamanın Abonelik koşulları ise şöyle; BluTv?ye ait özel içerikleri izlemek için BluTv paketinin satın alınması ve abonesi olunması gerekiyor. Abonelik ücreti ise yeni dönemden 24 saat önce kesiliyor. BluTv aboneliğinden çıkmak istenildiğinde aboneliğin aylık ücret kesim tarihinden 24 saat önce iptal edilmesi gerekiyor. Aksi taktirde abonelik otomatik olarak yenileniyor. Aboneliğin yenilenmesi durumunda yenilendiği ay için iptal işlemi yapılamıyor.

 

Daha Fazla Göster
BluTv indir
DİĞER SÜRÜMLER