BluTv

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.08
  • Version 4.02
  • Dil Türkçe
  • Firma Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş.
BluTv, iOS işletim sisteme sahip cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen ve kullanıcısına istediği yayını izlemesine olanak sağlayan bir video oynatıcı olarak geliştirildi.

BluTv, iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir video oynatıcısı olarak tasarlandı. Uygulama sayesinde kullanıcılar istedikleri dizi ve filmleri istedikleri an ve istedikleri yerden kolayca izleyebiliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyona bağlı kalmadan yolda, evde, otelde istedikleri yerde akıllı telefon ve tabletlerinden istedikleri yayını izleyebilmiş oluyor. BluTv kullanıcısına dizi ve film yayını dışında televizyon kanallarının canlı yayın olarak izlenmesini de sunuyor. İndirilmesi ücretsiz olan uygulamanın ilk 1 ay deneme süresi bulunuyor. 1 aylık deneme süresinden sonra uygulamaya ücretlendirmeler eklenebiliyor. Bunun öncesinde kullanıcılara izledikler film, dizi ve canlı yayın için hiç bir kısıtlama yapılmıyor.

BluTv, dizi film ve canlı yayın dışında kullanıcılarına belgesel, çocuk, yetişkin, ulusal ve spor kanalları kategorilerini de açıyor. Kategorilerden 30?a yakın kanal izleme imkanı veriyor. BluTv?nin görüntü kalitesi ise kullanıcılarının kullandığı internet hızına kendi otomatik olarak ayarlanıyor. Bunun yan sıra uygulama reklamsız izlenme özelliği de taşıyor. Böylece kullanıcılar izledikleri yayınları kesintisiz bir şekilde tep parça olarak olarak izleyebiliyor.

Uygulama 1 aylık deneme süresinden sonra, BluTv?ye ait özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcıların abone olması gerekiyor. Abonelik yapan kullanıcıların ücreti yeni döneme girmeden 24 saat önce kesiliyor. Abonelikten çıkmak isteyen kullanıcıların yeni döneme girmeden 24 saat öncesinde aboneliğini iptal ettirmesi gerekiyor. Aksi durumda abonelik tekrar yenileniyor. Aboneliğin yenilenmesi durumunda kullanıcı aboneliğini yenilediği ay için abonelik iptal işlemi yapamıyor.

 

Daha Fazla Göster
BluTv indir
DİĞER SÜRÜMLER